FAQ


Szanowni Państwo!

 

Nim zadzwonisz proszę zapoznaj się z listą najczęściej zadawanych pytań.

 

 

 

1. Rezerwacje - by dokonać rezerwacji należy dokonać przedpłaty w wysokości 30% kosztu całego pobytu, kwotę należy uiścić w ciągu 7 dni od dokonania rezerwacji wstępnej, pozostałą kwotę należy uiścić się w dniu przyjazdu. Przedpłaty można dokonać przelewem na wskazany rachunek lub przekazem pocztowym.

 

2. Przyjazd - wyjazd - doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14:00, kończy zaś o godzinie 11:00 - jest to czas techniczny na przygotowanie dla Państwa domku. Zdarza się często, że domek jest już wolny od rana, lub nawet dzień wcześniej. Oczywiście można przyjechać szybciej i zostawić samochód z rzeczami i udać się na spacer, czekając na przygotowanie domku.

 

3. Miejsce do spania - dla naszych gości przygotowaliśmy: łóżko podwójne sosna 140x200cm miękki materac, wersalkę rozkładaną podwójna 120x200cm średnio twarda, fotel rozkładany jedynka 85x200cm średnio twarda, wiekszość pościeli zakupiona w IKEA.

Wszystko to razem daje nam razem 5 miejsc noclegowych.

 

4. Zwierzęta - przepraszam bardzo wszystkich milosników pupili ale nie jest możliwe przywiezienie żadnego psa czy kota z sobą. Powody są trzy:

a) twój sąsiad z domku obok może mieć mi za złe, że pies szczeka i mu przeszkadza

b) na plażę pupila nie zabierzesz i zostaje on w domku i tam wyładowuję swoją frustrację, w swoim domu może tego nie robił, a tu mu się przydaży i jest duży problem !

c) na podwórku mieszka niegroźny jamnik i agresywny kot o imieniu Killer który tylko dąży do kontaktu z nowym intruzem na swoim podwórku

Wszystkie 3 sytuacje miały już miejsce i nie były przyjemnym doświadczeniem dla żadnej ze stron sporu

 

5. Dodatkowe opłaty - w naszej ofercie brak jest ukrytych opłat, czy to za parking, świeże powietrze, dogrzewanie, wodę, depozyt czy coś jeszcze innego. Jedyna dodatkowa opłata to "klimatyczne". 

Opłata klimatyczna/miejscowa wynosi 1,20zł osoba dorosła/doba 1,20zł za dziecko/doba. Dokładne artukuły/uchwały gmina dostarcza nam około maja.

 

6. Odległość do morza - w linii prostej mamy tylko 400metrów a nawet mniej, rzeczywista odległość jaką należy przejść do najbliższego zejścia to około 500m, wiadomo zakręty, ścieżki itp. Miejscowość Jastrzębia Góra słynie z klifów tak więc ostatnie 30m drogi na plażę to schody, dość strome no i sporo schodków. Zejście dla wózków (pochyłe, powierzchnia-płyty betonowe) znajduje się u końca ulicy Droga Rybacka w odległości około 700m od naszego obiektu.

 

7. Dodatkowe osoby/dzieci - domki są przygotowywane dla 4 - 5 dorosłych osób i przy takiej liczbie zapewniony jest optymalny komfort w czasie pobytu. Nie ma możliwości wynajmu dla większej liczby osób niżeli 5. Jeśli rodzina jest liczniejsza - proponujemy 2 domki, cena ulaga dużemu rabatowi na wynajem dwóch domków jednocześnie.

 

8. Parking -  samochody parkują za domkami w odległości 10m od domków ale poza ogrodzoną posesją. Istnieje możliwość parkowania na zamkniętej posesji - 30 m od domków.

 

9. Plac zabaw - jest mały plac zabaw z dwoma huśtawkami (jedna dla dzieci 1-3lat), wieża do wspinania i zjężdzalnia. Jest również duża piaskownica z morskim piaskiem. Plac zabaw powiększył się o dużą trampoline Hudora 366cm.

 

10. Legalność prowadzonej działalności - nasz obiekt został zarejestrowany pod nazwą Jan Krukowski, Numer NIP 5871599445, Numer REGON 364881398

rodzaj prowadzonej działalności według PKD: 55.20 Z - Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca
krótkotrwałego zakwaterowania

Dzwoniąc do Urzędu Gminy Władysławowo możną potwierdzić wszelkie swoje wątpliwości.

 

11. Faktury VAT - nie mamy możliwości/prawa wystawiać faktur VAT. Wystawiamy rachunek uproszczony za świadczoną usługę, który to jest/powinien być honorowany przez pracodawców.

 

12. Internet - nasze domki są w bardzo dobrym zasięgu bezprzewodowej sieci wi-fi o prędkości łącza oo 16Mb, o hasło prosimy pytać po przybyciu na obiekt.

 

13. Klimatyzacja/ogrzewanie - każdy domek wyposażony jest w klimatyzator typu "split" o mocy około 3,8kW. Zapewniają one komfort w gorące dni jak też wydajnie grzeją w mniej ciepłe noce.